Een grote glimlach, elke rit weer

Al een aantal jaar halen wij Emre met veel plezier op voor zijn dagbesteding. Voor hem is het moment waarop onze bus voorrijdt elke keer weer een klein feestje. Met een grote glimlach stapt hij in en rijdt hij mee met zijn vertrouwde chauffeurs: Peter, Shirley en Ronald. Chauffeurs bij wie hij zich veilig voelt en met wie hij zichtbaar geniet van elke rit.
Emre is niet alleen dol op zijn chauffeurs, maar ook een echte fan van onze bussen. Waar hij er ook eentje ziet, springt hij van geluk. En natuurlijk hoort daar altijd een foto bij. Die oprechte blijdschap raakt ons, want precies dát is waar we het voor doen.
Onlangs kregen we vanuit de familie van Emre de vraag of we ook merchandise hadden. Dat hoefden we ons geen twee keer te laten vragen. Antoinet van onze receptie stelde met veel zorg een pakket samen met verschillende Willemsen-de-Koning-items en stuurde dit naar Emre op.
De reactie van zijn familie maakte onze dag:
“Emre is nog steeds aan het giechelen van blijdschap! Hij vertelt nu al hoe hij alles aan zijn chauffeurs gaat laten zien!”
Dit soort momenten laten zien hoe belangrijk vertrouwd vervoer, vaste gezichten en persoonlijke aandacht zijn. We zijn trots op onze chauffeurs en collega’s die hier elke dag opnieuw het verschil maken. Voor Emre en voor alle reizigers die we mogen vervoeren.
